+ 380 800 400 244
Ваш кошик порожній

«Аппеті» - це висока якість їжі за доступною ціною

Ми використовуюємо продукти без додавання смакових домішок

Заснування фаст-фуду Аппеті бере свій початок ще у 2006 році. Спочатку це була лише доставка гарячих комплексних обідів по місту Чернівці. Згодом, у 2011 році, було відкрито перший фаст-фуд з назвою саме Аппеті.

У результаті, на сьогодні по місту функціонує 4 наших заклади, в яких працюють професіонали своєї справи які, у свою чергу, завжди удосконалюються заради наших клієнтів.

В Аппеті ви можете поласувати ароматною піцою та скуштувати смачний фас-фуд. Також ви можете замовити свої улюблені страви і ми доставимо їх у будь-який район міста Чернівці.

Команда Аппеті знаходиться у постійному пошуку цікавих ідей та пропозицій для наших клієнтів. Меню постійно оновлюється та урізноманітнюється.

Запорукою успіху є те, що ми не використовуємо напівфабрикатів. Продукти, з яких готуються наші страви, свіжі та екологічно чисті. У кожну страву наші кухарі вкладають всю свою майстерність і любов.

Ми завжди дбаємо про те, щоб наша їжа була не лише смачною, а й корисною. Адже здоровий і задоволений клієнт – це найголовніше.

Команда Аппеті завжди йде вперед, удосконалюється та розвивається!

Ми готуємо смачно, швидко і якісно. Аби поласувати нашою продукцією в обідню перерву на робочому місці чи посмакувати на вечерю в домашній атмосфері – замовляйте улюблені страви за телефоном +380 800 400 244 або через даний сайт.  Наша їжа буде приготована з любовю та оперативно доставлена до вас!

Ми дбаємо про те, щоб наша продукція була не лише смачною, але й корисною! Кухарі Аппеті використовують тільки свіжі продукти і вкладають всю свою любов та вміння у приготування.

Шукайте нас за адресами

  • м. Чернівці,
  • вул. Руська 201-A,
  • вул. Університетська, 7

Приєднуйтесь у соц мережах