Loading...

Appeti Tasty Food

Ви ще нічого не вибрали
Разом: 0 грн 0
Ваш кошик порожній
site_name
Університетська, 10 58000 Чернівці
+ 380 800 400 244 appeti_group@ukr.net
Appeti Tasty Food
Appeti Tasty Food Про нас

Appeti tasty food

Заснування фаст-фуду Аппеті бере свій початок ще у 2006 році. Спочатку це була лише доставка гарячих комплексних обідів по місту Чернівці. Згодом, у 2011 році, було відкрито перший фаст-фуд з назвою саме Аппеті.

У результаті, на сьогодні по місту функціонує 4 наших заклади, в яких працюють професіонали своєї справи які, у свою чергу, завжди удосконалюються заради наших клієнтів.

В Аппеті ви можете поласувати ароматною піцою та скуштувати смачний фас-фуд. Також ви можете замовити свої улюблені страви і ми доставимо їх у будь-який район міста Чернівці.

Команда Аппеті знаходиться у постійному пошуку цікавих ідей та пропозицій для наших клієнтів. Меню постійно оновлюється та урізноманітнюється.

Запорукою успіху є те, що ми не використовуємо напівфабрикатів. Продукти, з яких готуються наші страви, свіжі та екологічно чисті. У кожну страву наші кухарі вкладають всю свою майстерність і любов.

Ми завжди дбаємо про те, щоб наша їжа була не лише смачною, а й корисною. Адже здоровий і задоволений клієнт – це найголовніше.

Команда Аппеті завжди йде вперед, удосконалюється та розвивається!

Підписуйся на наш інстаграм

instagram.com/appeti_cv

EMPTY ACCESS TOKEN